Şok Gelişme… Dilan Polat ve Engin Polat Çifti Hakkında Bir Tutuklama Talebi Daha!

5 Kasım’da tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çifti, bugün Banu Parlak’a ait güzellik merkezinin kurşunlanması olayından ötürü ifade vermek için adliyeye getirildi. Dilan Polat, Engin Polat ve Sezgin Polat azmettirme suçundan tutuklama talebiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi!

Kara para aklama, yasa dışı bahis, suç örgütü kurmak ve üyesi olmak suçlamalarıyla tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat çifti, Banu Parlak’ın güzellik merkezine yapılan silahlı saldırı nedeniyle ifade vermek için adliyeye getirildi.

9 gündür Silivri Marmara Cezaevi’nde tutuklu bulunan çiftin avukatı Sevinç Horoz, tutukluluğa itiraz etmesiyle gündeme gelmişti.

Silivri Marmara Cezaevi’nden alınarak Küçükçekmece Adliyesi’ne getirilen çift, burada ifade verdi.

CNN TÜRK muhabiri Çağdaş Evren Şenlik, Polat çiftinin ifadeleri alınarak azmettirme suçundan Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildiğini belirtti.

DHA’nın haberine göre savcılığa ifade vermelerinin ardından Dilan Polat, Engin Polat ve Engin Polat’ın babası Sezgin Polat ‘Silahlı saldırıya azmettirme’ suçundan tutuklanma talebiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x