Renkli swarovski taşlarla süslü, Züheyla Kuru imzalı transparan tulumuyla izleyici karşısına çıkan şarkıcı, ‘Kelebek’ konseptli sahne tasarımıyla da dikkat çekti. Uluğ, “Siz de fark etmişsinizdir sahnenin her yerinde kelebekler var. Kelebek, yeniliktir, değişimdir, özgürlüktür ve her gün yeniden doğmaktır. İçinde bulunduğumuz dünyada bir kadın olarak her gün birçok zorlukla boğuşuyoruz ve biz de her güne yeniden doğuyoruz” dedi.
Related Posts
‘Bu hayattaki ilk aşkım! Bu fotoğrafı hatırladın mı?’
Açelya Akkoyun, sosyal medyada takpçilerini yıllar öncesine götürdü. Siyah önlüklü okul fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, ‘abido’ diye bahsettiği abisi Demokan Akkoyun’un doğum gününü kutladı.
Jandarma otomobilde ele geçirildi! Hint horozu, keklik, güvencin ne ararsan var
İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin şüphelenerek durdurduğu araçta, 4 kafeste kimlik belirtilmeyen Hint horozları, keklikler ve güvercinlerden oluşan 192 kuş tespit edildi. Araç sürücüsüne, ‘5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’na ve ‘4915 sayılı …
Demliğin İçine Bir Tutam Eklemek Yeterli: Kaçak Çaydan Bile Lezzetli Oluyor
Çay yaparken hemen hemen herkes aynı marka ürünleri kullanıyor olsa da, bazı insanların yaptığı çaylar çok daha lezzetli olabiliyor. Bu durumun sırrı ise çayın demlenmesi sırasında yapılan ufak eklemelerde yatmakta.Her şeyden önce çayın miktarı ve …